Oferty pracyAsystent Projektanta Drogowego
Asystent Projektanta Drogowego Gdańsk - Jasień (pomorskie)
Asystent Projektanta Drogowego Gdańsk - Jasień (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 20 lipca 2017, do końca 7 dni

Biuro Projektowe PRO-DESIGNERS poszukuje do biura w Gdańsku osób na stanowisko:

PROJEKTANT branży drogowej

oraz

ASYSTENT Projektanta branży drogowej

Zakres obowiązków:

- udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie:

  • koncepcji,
  • projektów budowlanych,
  • projektów wykonawczych,
  • przedmiarów robót,
  • specyfikacji technicznych,
  • kosztorysów,
  • projektów organizacji ruchu itp.

- udział w koordynowaniu prac projektantów branżowych,

- udział w uzyskiwaniu uzgodnień i decyzji administracyjnych,

- udział w prowadzeniu nadzoru autorskiego.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe uwzględniające premie zależne od wyników pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w rozwijającej się organizacji,

- udział w interesujących zadaniach projektowych,

- pracę w przyjaznych warunkach.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe - budownictwo, specjalność drogowa,

- bardzo dobra znajomość programów typu CAD, nakładek drogowych typu ARD, PLATEIA

- doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowych,

- umiejętność pracy zespołowej,

- skrupulatność, odpowiedzialność, rzetelność

Miejsce pracy : Gdańsk, ul. Orzechowa

(Data aktualizacji: czwartek, 20 lipca 2017)