Oferty pracyAutomatyk
Automatyk Can-Pack S.A. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Automatyk Can-Pack S.A. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 7 lipca 2017, do końca 8 dni

Grupa Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie poszukujemy pracownika do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy  - Sekcja Elektroniczna na stanowisko:

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

Główne obowiązki:

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej i usuwanie skutków awarii,
  • modernizacja urządzeń i wdrażanie nowych projektów,
  • montaż i uruchamianie nowych linii produkcyjnych,
  • rozpoznawanie przyczyn awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych i w sekcjach współpracujących,
  • prowadzenie modernizacji programów sterujących pracą urządzeń produkcyjnych,
  • nadzór i regulacja systemów kontroli jakości,
  • współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dobór części zamiennych przy realizacji nowych projektów.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany) - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym (preferowane automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC, sieci przemysłowych, paneli operatorskich, falowników,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do wyjazdów (okresy do kilku miesięcy) do pracy w zagranicznych spółkach CP,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna + dodatek zmianowy,
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu,
  • praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj".

 Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

 Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z technologią produkcji puszki napojowej:

(Data aktualizacji: piątek, 7 lipca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 17 lipca 2017
Kraków/ Brzesko/ Dębica (małopolskie)
Opublikowano 7 lipca 2017
Opublikowano 6 lipca 2017