Oferty pracyInżynier ds. Automatyki przemysłowej w dziale inżynierii produkcji
Inżynier ds. Automatyki przemysłowej w dziale inżynierii produkcji Opole, Traunreut (opolskie)
Inżynier ds. Automatyki przemysłowej w dziale inżynierii produkcji Opole, Traunreut (opolskie) Aplikuj Opublikowano 20 lipca 2017, do końca 8 dni

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Automatyki przemysłowej w dziale inżynierii produkcji

miejsce pracy: Opole

nr ref.: 8517/SAP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki elektronika, automatyka lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Automatyka lub Inżyniera Testów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej, umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • mile widziana znajomość protokołów przemysłowych, 3D Solidworks oraz programowania w językach standardu IEC61131-3 i Visual Studio,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów.

Obowiązki:

  • projektowanie i konstruowanie układów sterowania oraz tworzenie dla nich odpowiedniego oprogramowania,
  • opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestniczenie w ich wdrażaniu, odbiorze i uruchamianiu,
  • sprawdzanie funkcjonalności nowych produktów automatyki przemysłowej,
  • tworzenie programów do sterowników PLC, które będą weryfikować funkcjonowanie urządzeń,
  • pisanie programów w środowisku Java, Python, C#, C++.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz bogaty pakiet pozapłacowy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet specjalistycznych  szkoleń,  możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  • udział w intersujących i rozwojowych projektach oraz możliwość wykazania i wdrożenia własnych rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

(Data aktualizacji: czwartek, 20 lipca 2017)