Oferty pracyProject and sales specialist
Project and sales specialist Wroclaw (dolnośląskie)
Project and sales specialist Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 10 lipca 2017, do końca 1 dzień

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz realizacja planów sprzedaży ( bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientem biznesowym)
  • udzielanie niezbędnych informacji dotyczących produktów oraz usług reklamowych i dalsza aktywna sprzedaż (m.in. posiadamy czasopismo reklamowe, biuro wirtualne, wykonujemy strony i portale internetowe, budujemy wizerunek marki etc.)
  • obsługę klientów, poznawanie ich potrzeb i oczekiwań względem projektów
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych (prowadzenie spotkań sprzedażowych – reprezentacja usług, podpisanie umów)
  • bieżący nadzór nad prawidłowym przebiegiem i realizacją zleceń( pilnowanie terminów, postępów etc.)
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami
  • bieżące raportowanie pracy

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy z klientem (sprzedaż lub obsługa klienta biznesowego) – warunek konieczny
  • doświadczenia w realizacji planów sprzedażowych
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami oraz marketingiem
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • elastyczność, spryt i szybkość w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna forma współpracy
  • przyjazną atmosferę i rewelacyjną lokalizację biura tuż przy wrocławskim rynku
  • wynagrodzenie stałe w wysokości od 2000 zł netto oraz wysokie prowizje sprzedażowe
  • wygodne stanowisko pracy i smaczna kawa

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 lipca 2017)