Oferty pracyPrzedstawiciel Ubezpieczeniowo - finansowy
Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - finansowy Leszno, Kościan, Rawicz, Gostyń, Włoszakowice (wielkopolskie)
Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - finansowy Leszno, Kościan, Rawicz, Gostyń, Włoszakowice (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 11 lipca 2017, do końca 1 dzień

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni Przedstawicieli ubezpieczeniowo-finansowych.

Główne zadania:
• aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i grupowych
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 2500 zł + prowizja
• szkolenia podnoszące kwalifikacje
• szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych
• elastyczne godziny pracy
• możliwość rozwoju i awansu
• wsparcie na etapie wdrożenia i w późniejszym czasie
• wachlarz benefitów pozapłacowych- opieka medyczna Medicover, karta Multisport itp.

Wymagania:

• wykształcenie - minimum średnie
•  mile widziane prawo jazdy kat. B

• komunikatywność

• samodzielność
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• wiek - od 25 lat

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.1997 Nr 133, poz. 883 z późn.zm.)

(Data aktualizacji: wtorek, 11 lipca 2017)