Oferty pracyPracownik wsparcia działu IT
Pracownik wsparcia działu IT Gliwice (śląskie)
Pracownik wsparcia działu IT Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 lipca 2017, do końca 1 dzień

W związku z ciągłym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy
osoby na stanowisko:

Pracownik wsparcia działu IT

MIEJSCE PRACY: Biuro w centrum miasta Gliwice

Obowiązki:

- wsparcie prac działu IT,

- instalacja i konfiguracja systemów i sieci komputerowych,

- wsparcie techniczne dla pracowników firmy,

- samodzielne diagnozowanie usterek i naprawianie sprzętu.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość systemu Linux (konfiguracja routera, Samby itp.)

- bardzo dobra znajomość pakietów biurowych (Microsoft Office / Open Office),

- praktyczna wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych,

- znajomość systemów Microsoft Windows (Windows XP, Windows Vista, Windows 7,8 i 10, Windows Serwer 2008/2012),

- bardzo dobra znajomość budowy komputerów klasy PC oraz urządzeń peryferyjnych (podstawy wiedzy elektronicznej),

- znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN / WAN / Wi-Fi oraz Internetem,

- mile widziana znajomość systemów MS SQL, MYSQL, zagadnienia telefonii Voip, Comarch ERP Optima.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,

- świetną atmosferę w pracy,

- pracę w dynamicznym i zgranym zespole,

- stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,

- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,

- profesjonalne narzędzia pracy,

- stabilność zatrudnienia.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

(Data aktualizacji: środa, 12 lipca 2017)