Oferty pracyKierowca busa / Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem
Kierowca busa / Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem Swadzim K. Poznania (wielkopolskie)
Kierowca busa / Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem Swadzim K. Poznania (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2017, do końca 1 dzień

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników.

Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO: Kierowca / Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem
MIEJSCE PRACY: Swadzim, Św. Mikołaja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przewóz osób z / do miejsca pracy,
- Sprzątanie hali magazynowej

GODZINY PRACY:
poniedziałek – piątek 06:00 - 14:00

WYMAGANIA:
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
- Prawo jazdy kat. B
- Dokładność,
- Chęci do pracy,
- Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pełny etat
- Praca na 1 zmianę
- Wynagrodzenie: 1700 zł netto / do wypłaty
- Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
- Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 799-015-427

(Data aktualizacji: czwartek, 13 lipca 2017)