Oferty pracyDoradca Klienta w Contact Center
Doradca Klienta w Contact Center Wroclaw (dolnośląskie)
Doradca Klienta w Contact Center Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2017, do końca 1 dzień

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zarządzania wierzytelnościami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta w Contact Center

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8503/ DK

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • biegła znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • chęć pracy z ludźmi,
  • elastyczność oraz umiejętność szybkiego reagowania.

Obowiązki:

  • budowanie pozytywnych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów,
  • doradztwo oraz weryfikacja zapytań,
  • negocjacje z klientami.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w oparciu o atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • przyjazną atmosferę.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

(Data aktualizacji: czwartek, 13 lipca 2017)