Oferty pracy Koordynator Zespołu / Koordynator projektu – z j.niemieckim
Koordynator Zespołu / Koordynator projektu – z j.niemieckim Berlin I Okolice (Niemcy)
Koordynator Zespołu / Koordynator projektu – z j.niemieckim Berlin I Okolice (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2017, do końca 1 dzień

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Obecnie, dla prężnie rozwijającej się niemieckiej agencji pracy, rekrutujemy na stanowisko:

Koordynator Zespołu

Start pracy: możliwy od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy (okolice Berlina/Erfurtu)

PODSTAWOWE ZADANIA:

  • koordynowanie wyjazdu pracowników na zagraniczne kontrakty
  • kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • wdrażanie nowych pracowników do pracy
  • rezerwacja, organizacja i koordynacja noclegów dla uczestników projektu

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wysoka motywacja do pracy, samodzielność w działaniu
  • miejętność zarządzania zespołem, zdolności organizacyjne
  • dobra znajomość j.niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERTA:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • praca w dynamicznym zespole niemieckiej agencji pracy
  • umowa na polskich lub niemieckich warunkach, z pełnym ubezpieczeniem
  • zagwarantowane niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową.

Zachęcamy do dołączenia krótkiego listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

(Data aktualizacji: czwartek, 13 lipca 2017)