Oferty pracySpecjalista SEO
Specjalista SEO Biała Podlaska (lubelskie)
Specjalista SEO Biała Podlaska (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2017, do końca 1 dzień

ROWEX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rowex Group Sp. z o.o. firma zajmująca się sprzedażą węgla poszukuje nieprzeciętnych, otwartych na nowe wyzwania ludzi. Jeśli posiadasz wyjątkowe zdolności menadżerskie, cechujesz się wysoką ambicją oraz nastawieniem na sukces, zapraszamy do współpracy!

Specjalista SEO Miejsce pracy: Biała Podlaska
Region: lubelskie

Obowiązki:

  • optymalizacja i podtrzymywanie ruchu na stronie,
  • pozycjonowanie strony do osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce i podtrzymywanie uzyskanych wyników,
  • zakup i umieszczanie linków,
  • śledzenie, monitoring pozycji w Google.
  • działania w obszarze marketingu internetowego
  • udoskonalenie witryny, dostosowanie jej do SEO
  • praca związana z prowadzeniem Strony Głównej Firmy. Szczególnie pod względem technicznym - aktualizacja danych
  • raportowanie i analizowanie efektów przeprowadzonych prac
  • przygotowywanie e-mail i SMS w celu możliwości rozesłania ich do bazy klientów firmy

Wymagania:

  • Znajomość zasad SEO Copywriting
  • Znajomość bieżącego SEO Software
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS
  • Znajomość narzędzi wspierających kampanie SEO
  • Certyfikat Google Adwords i Google Analytics mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju zawodowego

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rowex Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Rowex Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Zamkowej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: czwartek, 13 lipca 2017)