Oferty pracyKIEROWCA C LUB C+E, Belgia
KIEROWCA C LUB C+E, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Stekene (Belgia)
KIEROWCA C LUB C+E, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Stekene (Belgia) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy transportowo – logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C LUB C+E, Belgia

Miejsce pracy: Stekene, Belgia

Opis stanowiska:

  • Transport towarów na terenie krajów Benelux i dostarczanie ich do klienta
  • Rozładunek towarów przy pomocy wózka EPT

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie kierowcy C lub C+E
  • Prawo jazdy kat. C lub C+E z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • dyspozycyjność
  • mile widziany własny samochód
  • doświadczenie w trasach na terenie Belgii - dodatkowy atut!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 14,41€ brutto/h, w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 11,53€ brutto/h
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)
  • dodatek do stawki podstawowej 1,37 € netto/h
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • 38 - 50 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne 150% bądź można je wybrać w formie dni urlopowych

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80€/tydzień
  • ubezpieczenie 7,5€ / miesiąc (opcjonalnie)

SUPER OFERTA!
Nie masz doświadczenia na tym stanowisku? Poleć nam kogoś, kto ma!

Nie szukasz już pracy? Poleć nam kogoś, kto szuka!
Zapłacimy aż 350 zł za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona na stanowisku KIEROWCY C+E lub z kat. C i przepracuje minimum 1 miesiąc.
Polecasz – zarabiasz! Bez żadnego wysiłku!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: czwartek, 13 lipca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kontich (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Beveren (Belgia)
Opublikowano 22 września 2017
Staden (Belgia)
Opublikowano 20 września 2017