Oferty pracyZbrojarz Holandia
Zbrojarz Holandia Rotterdam (Holandia)
Zbrojarz Holandia Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 14 lipca 2017, do końca 1 dzień

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701)  poszukuje dla holenderskiego pracodawcy zbrojarza do pracy w Holandii.

Miejsce pracy: Holandia,  Rotterdam

Opis stanowiska pracy:

Praca w charakterze zbrojarza przy budowie budynków biurowych.

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie – min. 5 lat

- Znajomość j. angielskiego (mile widziana)
- Mile widziane doświadczenie pracy w Holandii

- certyfikat VCA
- Dokładność w wykonywanych obowiązkach

Opis oferty pracy:
- Holenderska umowę o pracę
- 11 euro netto/1h pracy

- Wypłaty tygodniowe
- 40 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w nadgodzinach)
- Opłacone zakwaterowanie (pokój 1-osobowy)
- Praca na długi okres czasu

- Ubezpieczenie zdrowotne (22 euro tygodniowo)opłacane przez pracownika.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy.

(Data aktualizacji: piątek, 14 lipca 2017)