Oferty pracyOperator wykrawarek CNC
Operator wykrawarek CNC GP People Gdańsk (pomorskie)
Operator wykrawarek CNC GP People Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 lipca 2017, do końca 15 dni

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie naszym klientem jest firma z branży technicznej zajmująca się produkcją dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Operator wykrawarek CNC

nr referencyjny: CNC/06/17
miejsce pracy: Gdańsk- Suchanino
region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac związanych z wykrawaniem detali na wykrawarkach typu AMADA i DURMA
  • wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego i zleceń
  • kontrola i optymalizacja procesów technologicznych

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego- średniego lub zasadniczego zawodowego
  • doświadczenia w pracy na w/w stanowisku min 1 rok, w przypadku wykształcenia zawodowego min 2 lata
  • umiejętności obsługi wykrawarek (AMADA i DURMA)
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • umiejętności obsługi komputera (Office, CAM)
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • samodzielności i umiejętność organizacji pracy
  • mile widziany ukończony kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • premię uznaniową
  • fundusz socjalny

Kontakt:

GP People oddział w Gdańsku

Alicja Pakalska - nr tel. 58 778 91 08

e-mail.: apakalska@gppeople.pl

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

(Data aktualizacji: piątek, 14 lipca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Rusocin (pomorskie)