Oferty pracyOperator wykrawarek CNC
Operator wykrawarek CNC GP People Gdańsk (pomorskie)
Operator wykrawarek CNC GP People Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 lipca 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie naszym klientem jest firma z branży technicznej zajmująca się produkcją dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Operator wykrawarek CNC

nr referencyjny: CNC/06/17
miejsce pracy: Gdańsk- Suchanino
region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac związanych z wykrawaniem detali na wykrawarkach typu AMADA i DURMA
  • wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego i zleceń
  • kontrola i optymalizacja procesów technologicznych

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego- średniego lub zasadniczego zawodowego
  • doświadczenia w pracy na w/w stanowisku min 1 rok, w przypadku wykształcenia zawodowego min 2 lata
  • umiejętności obsługi wykrawarek (AMADA i DURMA)
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • umiejętności obsługi komputera (Office, CAM)
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • samodzielności i umiejętność organizacji pracy
  • mile widziany ukończony kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • premię uznaniową
  • fundusz socjalny

Kontakt:

GP People oddział w Gdańsku

Alicja Pakalska - nr tel. 58 778 91 08

e-mail.: apakalska@gppeople.pl

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

(Data aktualizacji: piątek, 14 lipca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Puszczykowo (wielkopolskie)
Opublikowano 15 września 2017
Gdańsk - Osowa (pomorskie)