Oferty pracySpecjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego
Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego Knurów (śląskie)
Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego Knurów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych

Dla naszego klienta, firmy z branży sanitarnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego

Region wykonywanej pracy: Knurów (śląskie)

Opis stanowiska:

  • Praca stacjonarna w kilkuosobowym dziale specjalistów/doradców klienta polegająca na obsłudze klienta w języku francuskim.
  • Monitorowanie sklepu internetowego oraz podejmowanie działań handlowych/sprzedaży produktów z branży techniki sanitarnej i grzewczej dla klientów francuskojęzycznych.
  • Wsparcie procesów sprzedaży, sporządzanie i prezentacja oferty handlowej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikacje z klientem.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/handlu.
  • Mile widziana znajomość branży produktów sanitarnych i grzewczych.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie).
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Laptop, telefon komórkowy.

(Data aktualizacji: środa, 9 sierpnia 2017)