Oferty pracySPAWACZ MIG-MAG, Belgia
SPAWACZ MIG-MAG, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Warszawa (mazowieckie)
SPAWACZ MIG-MAG, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 14 lipca 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta –  rodzinnej firmy o długoletnim doświadczeniu w zakresie stawiania konstrukcji metalowych i hal budowlanych dla sektorów rolnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                            SPAWACZ MIG-MAG, Belgia

Opis stanowiska:

Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG-MAG: budynki przemysłowe, budynki rolnicze, stajnie

Stanowisko pracy wymaga również umiejętności operowania suwnicą.

Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • doświadczenie jak spawacz MIG-MAG min. 5- letnie
  • wykształcenie techniczne – kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi suwnicy – ( certyfikat nie jest wymagany)
  • mile widziany samochód

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 17,49€ brutto/h, w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 14€ brutto/h
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

Potrącane z wynagrodzenia:

• zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

• ubezpieczenie dodatkowe 7,5€ miesięcznie

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: piątek, 14 lipca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Ardooie (Belgia)
Opublikowano 15 września 2017
Belgia (Belgia)
Opublikowano 14 września 2017
Ooigem (Belgia)