Oferty pracyKierownik Zakładu
Kierownik Zakładu Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)
Kierownik Zakładu Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 15 lipca 2017, do końca 1 dzień

Kronospan BS

Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. w Toruniu jest firmą o wieloletniej tradycji, funkcjonującą od 1950 roku. Podstawową dziedziną działalności jest produkcja i sprzedaż materiałów tartych, półfabrykatów i wyrobów gotowych z drewna. Atutem naszej firmy jest wyspecjalizowana kadra pracownicza, duże moce przerobowe oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów.

W swoich strukturach posiadamy 9 tartaków, z czego 5 znajduje się w Borach Tucholskich, łączny przerób roczny w tych zakładach wynosi ca. 150 tys. m3 drewna, przeważnie iglastego.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko:

Kierownik Zakładu

Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Nr ref: KZ07/2017/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: średnie

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Zadania:

  • organizacja pracy w tartaku,
  • przyjęcie i rozliczenie surowca do produkcji,
  • rozliczenie produktów gotowych,
  • sprzedaż produktów gotowych,
  • gospodarowanie materiałami ubocznymi
  • nadzór nad obsługą i kontrolą pracy maszyn oraz ich konserwacją.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie / mile widziane pokrewne branży drzewnej/,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej branży drzewnej lub meblarskiej
  • znajomość procedur i przepisów bhp i ppoż., procesu produkcyjnego,
  • umiejętność kierowania ludźmii rozwiązywania problemów,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

(Data aktualizacji: sobota, 15 lipca 2017)