Oferty pracyPiekarz Belgia
Piekarz Belgia Nieuwpoort (Belgia)
Piekarz Belgia Nieuwpoort (Belgia) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 7 dni

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla belgijskiego pracodawcy Piekarza do pracy na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Nieuwpoort

Opis stanowiska pracy:

- Samodzielne wyrabianie oraz wypiekanie  różnego rodzaju chleba, bułek,      bagietek, rogalików
- Praca na zmianie nocnej
- Obsługa pieca

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie piekarza (doświadczenie w obsłudze pieca)

- Praca samodzielna

- Dokładność w wykonywanych obowiązkach

- Podstawowa znajomość języka angielskiego

Opis oferty pracy:

 - Belgijską umowę o pracę
- Wynagrodzenie:  9,59 euro netto/1h (zmiana nocna)

- 38 h pracy tygodniowo (praca na zmianach nocnych i w weekendy)
- Opłacone zakwaterowanie
- Pracę na długi okres czasu
- Polskojęzyczna opieka administracyjna zapewniona przez klienta
- Wypłaty tygodniowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)