Oferty pracyMonter instalacji tryskaczowych / Niemcy
Monter instalacji tryskaczowych / Niemcy Fulda (Niemcy)
Monter instalacji tryskaczowych / Niemcy Fulda (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Szukasz stałego zatrudnienia jako monter instalacji tryskaczowych

bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy?

Zadzwoń / aplikuj!

UNDIGO UG Personalvermittlung

poszukuje pracowników dla niemieckiego klienta.

Opis stanowiska:
- montaż instalacji tryskaczowych oraz ich obsługa

- prace instalacyjne na wysokościach

- montaż rur/ sieci rur w nowych i starych budynkach

- konserwacja/ renowacja istniejących instalacji

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

- prawo jazdy kat. B

- własny samochód (mile widziane)

- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- darmowe zakwaterowanie

- darmowy sprzęt ochronny oraz odzież roboczą

- dieta za każdy przepracowany dzień

- ponad taryfowe wynagrodzenie

- pieniądze urlopowe oraz świąteczne ( po okresie próbnym)

- i dużo więcej

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)