Oferty pracyMechanik przemysłowy / Niemcy
Mechanik przemysłowy / Niemcy Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy)
Mechanik przemysłowy / Niemcy Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Szukasz stałego zatrudnienia jako mechanik przemysłowy

bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy?

Zadzwoń / aplikuj!

UNDIGO UG Personalvermittlung

poszukuje pracowników dla niemieckiego klienta.

Opis stanowiska:
- prace ślusarskie w zakładzie przemysłowym
- prace montażowe i demontażowe w przemyśle

Wymagania:

- wykształcenie jako ślusarz przemysłowy lub monter maszyn i urządzeń lub ślusarz narzędziowy lub w zawodzie pokrewnym

- dokładość i samodzielność

- gotowość do pracy montażowych (Europa) oraz pracy w zespole

- elastyczność, niezawodność

- doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi, podnośnikami

- doświadczenie w zabezpieczeniu ładunków

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- darmowe sprzęt ochronny oraz odzież robocza

- ponad taryfowe wynagrodzenie iGZ/DGB

- różne dodatki płacowe np. pieniądze urlopowe oraz świąteczne

- kursy, szkolenia (certyfikaty spawalnicze, na podesty ruchome, itd.)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)