Oferty pracyKierownik produkcji
Kierownik produkcji Śmigiel (wielkopolskie)
Kierownik produkcji Śmigiel (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 7 dni

W związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukujemy na stanowisko:

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Śmigiel

Region: województwo wielkopolskie

Powiat: kościański

Opis stanowiska:

ü      organizacja pracy produkcji

ü      nadzór nad działaniami wszystkich osób na produkcji

ü      kontrola wszystkich osób i działań na zakładzie produkcyjnym

ü      odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych

ü      odpowiedzialność za sprawny przepływ informacji pomiędzy zmianami

ü      monitorowanie i systemowe raportowanie zdarzeń produkcyjnych

ü      optymalizacja organizacji i wydajności pracy na produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • praktyczna wiedza z zakresu produkcji spożywczej
  • wysoki poziom zdolności analitycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym

Oferujemy:

  • pracę z doświadczonym zespołem produkcyjnym w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki pracy
  • umowę o pracę

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich aplikacji - super praca czeka na Was w Śmiglu - zapraszamy serdecznie.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)