Oferty pracyPracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim
Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim Gliwice (śląskie)
Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

W związku z ciągłym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy w zakresie Obsługi Klienta Niemieckiego:

Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

MIEJSCE PRACY: Biuro w centrum miasta Gliwice

Obowiązki:

- Zadaniem pracownika obsługi klienta jest kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim

- Przedstawianie klientom profili kandydatów do podjęcia pracy

- Koordynacja projektów oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

- Realizacja bieżących zapytań od klientów i utrzymywanie dobrych relacji

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

- Dynamiczne działanie i dokładność

- Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

- Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne

- Kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy

- Bezpłatne lekcje języków obcych

- Świetną atmosferę w pracy

- Pracę w dynamicznym i zgranym zespole

- Stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic

- Rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe

- Profesjonalne narzędzia pracy

- Stabilność zatrudnienia

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)