Oferty pracySpecjalista ds. HR
Specjalista ds. HR Gliwice, Żory (śląskie)
Specjalista ds. HR Gliwice, Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się zapewnianiem Opiekunkom osób starszych legalnego zatrudnienia w Niemczech. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie rekrutacji oraz współpracy. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia czytelnych i sprawnych zasad rekrutacji oraz dopasowujemy oferty i warunki pracy do potrzeb Opiekunek.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. HR

 Miejsce pracy: Gliwice, Żory

Zakres obowiązków:

- samodzielnie prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkich szczeblach organizacji - rekrutacje wewnętrzne,

- wsparcie wizerunku wewnętrznego i zewnętrznego pracodawcy,

- udział w projektach z zakresu miękkiego HR,

- przygotowywanie i koordynowanie projektów programu stażowego w firmie,

- koordynowanie tematów związanych z benefitami dla pracowników,

- koordynowanie i realizacja eventów wewnętrznych,

- przeprowadzanie audytów wśród pracowników,

- realizowanie projektów szkoleń wewnętrznych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi),

- min. 3 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji, HR – warunek konieczny,

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji,

- możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia,

- przyjazną atmosferę pracy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za budowanie programów rozwojowych i integracyjnych dla pracowników. Współpracując z działem PR będzie kształtować politykę informacyjną w obszarze komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz kodeks etyki, współtworząc tym samym otwartą i przyjazną kulturę biznesową dla całej organizacji.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)