Oferty pracyPlanista Utrzymania Ruchu
Planista Utrzymania Ruchu Gliwice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze (śląskie)
Planista Utrzymania Ruchu Gliwice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy z branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Planista Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. PUR/115/17

Najważniejsze obowiązki:

  • współudział w realizacji nowych projektów/uruchomieniu nowej linii produkcyjnej,
  • nadzór nad instalacją nowych urządzeń,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • planowanie i harmonogramowanie przeglądów maszyn,
  • kontrola procesu produkcji pod względem sprawności i wydajności urządzeń,
  • analiza awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wsparcie pracowników Utrzymania Ruchu,
  • raportowanie,
  • praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu: mechanik, elektryk, mechatronik lub pokrewne,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, podstawowa znajomość sterowników PLC,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej,
  • obsługa komputera, pakiet MS Office (dobra znajomość Excel),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację,
  • uprawnienia SEP,
  • samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • gotowość do uczestnictwa w nowych uruchomieniach,
  • motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • realne możliwości rozwoju/awansu zawodowego,
  • szereg szkoleń (w kraju oraz za granicą),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe uposażenia (m.in. premie miesięczne lub kwartalne, dodatkowa opieka medyczna),
  • przyjazną atmosferę,
  • szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)