Oferty pracyMechanik Utrzymania Ruchu
Mechanik Utrzymania Ruchu Opole, Ozimek, Krapkowice, Kluczbork, Prudnik, Brzeg, Dronten (opolskie)
Mechanik Utrzymania Ruchu Opole, Ozimek, Krapkowice, Kluczbork, Prudnik, Brzeg, Dronten (opolskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej i stale rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Opole / okolice Opola

Nr ref. MUR/80/17

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii parku maszynowego z zakresu mechaniki,
  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,
  • kontrola parku maszynowego i bieżąca konserwacja urządzeń,
  • raportowanie
  • praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków,
  • motywacja i chęć do pracy.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia dodatkowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport),
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)