Oferty pracySpedytor
Spedytor Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Bielsko-Biała, Pszczyna (śląskie)
Spedytor Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Bielsko-Biała, Pszczyna (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - renomowanej, rozwijającej się firmy logistycznej, w związku z powstaniem nowego oddziału w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor

Miejsce pracy:  Katowice

Nr ref. S/113/16

Najważniejsze obowiązki:

  • organizacja i koordynowanie procesu transportu,
  • pozyskiwanie nowych zleceń,
  • prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • stały kontakt z klientami, z kierowcami i bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe (transport, spedycja, logistyka, lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora krajowego lub międzynarodowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • znajomość giełd transportowych,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowo powstającym oddziale firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)