Oferty pracySpedytor (Home Office)
Spedytor (Home Office) Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Sosnowiec (śląskie)
Spedytor (Home Office) Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Sosnowiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy logistycznej, poszukujemy kandydatów z Polski Południowej na stanowisko:

Specjalista ds. Spedycji

Miejsce pracy: Polska Południowa, Praca w systemie Home Office

Nr ref. SS/112/16

Najważniejsze obowiązki:

  • organizacja transportu,
  • pozyskiwanie nowych zleceń, wyszukiwanie nowych klientów i przewoźników,
  • przyjmowanie i wystawianie zleceń, monitoring obsługiwanych zleceń,
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, nadzór nad realizacją zleceń,
  • prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami,
  • stały kontakt z klientami, z kierowcami i bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego lub  międzynarodowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • własna baza przewoźników i klientów – warunek konieczny,
  • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność, komunikatywność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego awansu zawodowego na stanowisko Kierownika Regionu,
  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • pracę w systemie Home Office,
  • potrzebne narzędzia pracy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)