Oferty pracyPracownik produkcji
Pracownik produkcji Gdańsk (pomorskie)
Pracownik produkcji Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Obowiązki:

Praca polega na produkcji rur i kształtek z żywic poliestrowych. Jest to praca przy linii produkcyjnej lub manualna przy wycinaniu rur, laminowaniu, malowaniu na hali produkcyjnej, w systemie ciągłym, również w niektóre soboty, niedziele i w nocy.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie zawodowe mechaniczne lub elektryczne
  • Umiejętności i doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami mechanicznymi (wiertarki, szlifierki, narzędzia malarskie, itp.)
  • Rzetelne i profesjonalne podejście do pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz wózków widłowych
  • Charakter pracy wymaga sprawności manualnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, program szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 sierpnia 2017)