Oferty pracyMonter Instalacji Sanitarnych
Monter Instalacji Sanitarnych Łódź (łódzkie)
Monter Instalacji Sanitarnych Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • praca w zakresie montażu instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • praca z nowoczesną technologią w zakresie instalacji urządzeń do uzdatniania wody
  • opracowywanie koncepcji technologicznych instalacji uzdatniania wody
  • modernizacje starych układów technologicznych
  • doradztwo techniczne
  • realizacja inwestycji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
  • min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • korzystne warunki finansowe adekwatne do poziomu kompetencji
  • ciekawą i  stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)