Oferty pracyMonter Instalacji Elektrycznych
Monter Instalacji Elektrycznych Łódź (łódzkie)
Monter Instalacji Elektrycznych Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • praca w zakresie automatyzacji procesów uzdatniania wody i pompowni wody
  • opracowywanie i wdrażanie  nowych koncepcji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych zasilających urządzenia technologiczne
  • modernizacje starych  systemów technologicznych w zakresie sterowania urządzeniami do uzdatniania wody
  • sterowanie pracą stacji uzdatniania wody
  • realizacja inwestycji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne – elektryczne lub elektroniczne
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki
  • umiejętność tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną
  • uprawnienia SEP „E” do 1 kV
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • korzystne warunki finansowe adekwatne do poziomu kompetencji
  • ciekawą i  stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)