Oferty pracyKierowca Międzynarodowy
Kierowca Międzynarodowy Warszaw, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn , Bydgoszcz, Szczecin (cała Polska)
Kierowca Międzynarodowy Warszaw, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn , Bydgoszcz, Szczecin (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 7 dni

Obowiązki:

  • Praca na trasach międzynarodowych;
  • Pojedyncze obsady.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E;
  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego;
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej / ukończony kurs na przewóz rzeczy;
  • Dyspozycyjność i Odpowiedzialność;
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • Doświadczenie minimum 2 lata.

Oferujemy:

  • Nowoczesny tabor;
  • Ciągniki nie starsze niż 3 lata;
  • Pojedyncze obsady;
  • Auto przypisane do Kierowcy;
  • Wyjazdy i powroty do Trójmiasta (co 2 tygodnie);
  • Wysokie i atrakcyjne zarobki;
  • Wynagrodzenia zawsze na czas;
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w miejscu pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)