Oferty pracyPRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU
PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU Pasłęk, Gołdap, Nidizica, Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)
PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU Pasłęk, Gołdap, Nidizica, Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych;
  • Dążenie do zapobiegania awariom;
  • Przeglądy maszyn i urządzeń, prace prewencyjne, prace konserwacyjne;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
  • Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy;

Wymagania:

  • Wykształcenie – kierunek mechaniczny, elektryczny lub mechatronika, elektromechanika;
  • Doświadczenie w dziale technicznym w firmie produkcyjnej mile widziane;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności manualne;
  • Dokładność;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży mleczarskiej;

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)