Oferty pracySpecjalista ds. Obsługi Partnerów Biznesowych
Specjalista ds. Obsługi Partnerów Biznesowych Katowice (śląskie)
Specjalista ds. Obsługi Partnerów Biznesowych Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 7 dni

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • udzielanie informacji na temat bieżącej oferty
  • ścisła współpraca z działem handlowym
  • zapewnienie właściwego przepływu dokumentów
  • obsługa procesu reklamacyjnego
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami Biznesowymi
  • realizowanie celów i zadań działu
  • sporządzanie analiz, raportów i innych dokumentów na potrzeby działu

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej oraz systematyczność
  • inicjatywa, kreatywne podejście oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • mile widziana znajomość programów Comarch Optima / SAP
  • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, natomiast pozytywne nastawienie oraz chęć osiągnięcia sukcesu są konieczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • stałe wynagrodzenie
  • przejrzysty program premiowania
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)