Oferty pracySpecjalista ds. wsparcia obsługi klienta
Specjalista ds. wsparcia obsługi klienta Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn N/O, Witnica (lubuskie)
Specjalista ds. wsparcia obsługi klienta Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn N/O, Witnica (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 13 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, która działa w branży tworzyw sztucznych,  obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia obsługi klienta

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. (okolice)

Opis stanowiska pracy:

-          prowadzenie wszystkich czynności związanych z  procesem obsługi klienta

-          bezpośredni kontakt z klientem głównie zagranicznym

-          dbałość o to aby wszystkie zamówienia od klientów znajdujące się w systemie miały poprawne daty, ilości i ceny

-          przygotowywanie ofert cenowych dla klientów

-          przygotowywanie faktur i not kredytowych

-          współpraca z innymi działami - planowanie, jakość, produkcja

Oferujemy:

-          bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o zachodniej kulturze organizacyjnej

-          bardzo dobra atmosfera pracy

-          umowa o pracę

-          szkolenia wprowadzające

Wymagania:

-          wysoka kultura osobista

-          wysokie zdolności interpersonalne

-          znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienny kontakt z klientem zagranicznym, telefoniczny i mailowy

-          doświadczenie w pracy z klientem

-          bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem „Specjalista ds. wsparcia obsługi klienta”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52

(Data aktualizacji: niedziela, 13 sierpnia 2017)