Oferty pracyFryzjer - Cieszyn
Fryzjer - Cieszyn Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żywiec (śląskie)
Fryzjer - Cieszyn Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Żywiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2017, do końca 4 dni

Tytuł stanowiska: Fryzjer

Lokalizacja: Cieszyn

Zadania:

· strzyżenie

· farbowanie

· modelowanie

· przycinanie

Wymagania:

· wysoka kultura osobista

· reprezentatywność

· schludny wygląd

Wynagrodzenie: 2000 zł netto + premie od wykonanych usług + premie od sprzedanych kosmetyków (daje to kwotę rzędu 2800-3500 netto)

Inne benefity: możliwość ciągłego rozwoju, szkoleń, uczestnictwo w międzynarodowych targach sztuki fryzjerskiej

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres malgorzata.jablonska[at]sel-work.pl

(Data aktualizacji: wtorek, 8 sierpnia 2017)