Oferty pracyTechnolog ślusarki aluminiowej
Technolog ślusarki aluminiowej Kraków (małopolskie)
Technolog ślusarki aluminiowej Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 14 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Buma Factory, producent ślusarki aluminiowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stanowisko Technolog ślusarki aluminiowej

Miejsce pracy:

- zakład produkcyjny w Krakowie, ul. Surzyckiego 16C

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za analizę dokumentów i wymagań technicznych na potrzeby przygotowania produkcji ocena możliwości wykonania,

- Udział w przygotowaniu zamówień w zakresie konstrukcji systemowej, wypełnień, szkła, obróbek blacharskich, podkonstrukcji stalowych, itp.,

- Udział w uzgodnieniach z architektami i Kierownikami kontraktów przed i w trakcie realizacji zadania

- Wydawanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej na wydział produkcyjny

- Terminowe realizowanie powierzonych zadań, zgodnie opracowanym i uzgodnionym harmonogramem,

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne,

- znajomość oprogramowania AutoCad,

- dobra organizacja czasu pracy,

- motywacja, samodzielność i zaangażowanie w pracy,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane:

- absolwenci szkół wyższych o profilu budowlanym / mechanicznym / technicznym lub studenci w trakcie studiów,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- znajomość systemów aluminiowych (np. Aluprof, lub inne)

- znajomość programów do produkcji stolarki aluminiowej (Aluprof, Yawal, Reynaers)

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

- możliwość zdobycia doświadczenia, poznania najpopularniejszych systemów aluminiowych, awansu, związania się z firmą na stałe,

Zgłoszenia (w formie elektronicznej) prosimy kierować na adres:

s.olsza(małpa)buma.com.pl lub p.antos(małpa)buma.com.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 sierpnia 2017)