Oferty pracyTechnolog
Technolog Otmuchów (opolskie)
Technolog Otmuchów (opolskie) Aplikuj Opublikowano 1 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Grupa Otmuchów składa się z kilku spółek takich jak: ZPC Otmuchów S.A., PWC Odra S.A. i Otmuchów Logistyka.Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów.

Technolog

Miejsce pracy: Otmuchów (opolskie)
Numer referencyjny: TECH/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej;
  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów;
  • Kontrola przebiegu procesów produkcyjno-technologicznych;
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych, technologicznych i surowcowych;
  • Przeprowadzanie testów surowców i wyrobów gotowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min 1 rok
  • wykształcenie wyższe lub technologia żywności i pochodne mile widziane
  • gotowość do poszerzania wiedzy praktycznej w innych sektorach spożywczych
  • obsługa komputera i podstawowych programów

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

(Data aktualizacji: wtorek, 1 sierpnia 2017)