Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy (czynniki chłodnicze)
Przedstawiciel handlowy (czynniki chłodnicze) Rzeszów (podkarpackie)
Przedstawiciel handlowy (czynniki chłodnicze) Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 2 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Naszym Klientem jest wiodący dostawca urządzeń klimatyzacji oraz komponentów chłodniczych. Spółka z kapitałem zagranicznym. Poczukujemy osoby odpowiedniej na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Czynniki Chłodnicze)

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż czynników chłodniczych w obszarze woj. podkarpackiego oraz lubelskiego.
  • Monitorowanie podległego rynku.
  • Budowanie trwałych i długofalowych ze strategicznymi klientami.
  • Wsparcie merytoryczne partnerów biznesowych.
  • Współpraca z oddziałami firmy w Rzeszowie oraz Lublinie.
  • Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.
  • Realizacja działań marketingowych zwiększających sprzedaż.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe.
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność.
  • Systematyczność i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia).
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

(Data aktualizacji: środa, 2 sierpnia 2017)