Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy (branża motoryzacyjna)
Przedstawiciel Handlowy (branża motoryzacyjna) Katowice, Czestochowa, Gliwice, Zabrze, Bielsko- Biała, Bytom, (śląskie)
Przedstawiciel Handlowy (branża motoryzacyjna) Katowice, Czestochowa, Gliwice, Zabrze, Bielsko- Biała, Bytom, (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Region wykonywanej pracy: województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie

Opis stanowiska:
• Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami.
• Praca w terenie, przedłużanie gwarancji samochodów, pogwarancyjne ubezpieczenia.
• Zarządzanie sprzedażą na powierzonym terenie.
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej, bankach, firmach ubezpieczeniowych lub leasingach.
• Dobra znajomość technik sprzedaży.
• Umiejętność planowania i organizowania swoich działań w terenie.
• Umiejętność współpracy z klientami.
• Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i zdecydowanie w działaniu.
• Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje).
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Program szkoleń.
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.

(Data aktualizacji: czwartek, 3 sierpnia 2017)