Oferty pracyInżynier Procesu montażu- Technolog
Inżynier Procesu montażu- Technolog Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Zabrze (śląskie)
Inżynier Procesu montażu- Technolog Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Zabrze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 4 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier Procesu montażu- Technolog

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Nadzór nad istniejącymi procesami produkcyjnymi oraz wdrażanie nowych,
  • Optymalizacja technologii produkcji,
  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną, udział w tworzeniu FMEA,
  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu produkcji części testowych,
  • Przegotowywanie instrukcji pracy i instrukcji kontrolnych,
  • Współpraca w ocenie kosztów produkcyjnych, udział w wycenie realizacji poszczególnych projektów.

Wymagania:

  • 2- letnie doświadczenie w dziale technologii lub pokrewnym, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczna znajomość obsługi programów typu CAD,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Flow Chart, Control Plan, FMEA, PPAP, APQP,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wspierające środowisko pracy

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: piątek, 4 sierpnia 2017)