Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Wrocław, Dolnośląskie (dolnośląskie)
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Wrocław, Dolnośląskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 4 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

ItalDesk Sp. z o.o. jest agencją rozwoju biznesu w regionie Europy Środkowej. Pracujemy na zlecenie dużych międzynarodowych firm produkcyjnych, a zakres naszych usług obejmuję: administrację, księgowość, marketing, sprzedaż, consulting oraz doradztwo prawne i podatkowe.

Opis Stanowiska:

  • Opracowanie planów strategicznych wejścia na rynek krajowy oraz zagraniczny,
  • Realizacja strategii marketingowo-sprzedażowych,
  • Obsługa klienta, ofertowanie oraz zamykanie transakcji,
  • Nadzorowanie bieżących projektów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych,
  • Projektowanie stron internetowych,
  • Nadzór nad zawartością strony internetowej,
  • Udział i organizacja eventów branżowych,
  • Analiza otoczenia rynkowego oraz konkurencji,
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych,
  • Monitorowanie efektywności realizowanych działań marketingowych,
  • Współpraca z innymi działami;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany marketing, zarządzanie lub ekonomia),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2),
  • Zdolność myślenia analitycznego oraz przedsiębiorczość,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy i czasu,
  • Dobra znajomość aplikacji biurowych,
  • Zorientowanie na cel i wyniki.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka włoskiego i/lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w sprzedaży lub marketingu;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia, kwalifikacji, zaangażowania i wyników,
  • Rozwój zawodowy w agencji biznesowej pracującej na zlecenie znanych Europejskich Producentów,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po krótkim okresie próbnym),
  • Elastyczne podejście do pracowników,
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Możliwość rozwoju kompetencji.

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w naszej firmie to prosimy o przesłanie swojego CV w formacie PDF.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 4 sierpnia 2017)