Oferty pracySpecjalista ds. wprowadzania danych z językiem niemieckim
Specjalista ds. wprowadzania danych z językiem niemieckim Szczecin, (zachodniopomorskie)
Specjalista ds. wprowadzania danych z językiem niemieckim Szczecin, (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 30 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. wprowadzania danych z językiem niemieckim

Lokalizacja: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

- zarządzanie i administrowanie procesami bankowymi

- otwieranie/ zamykanie kont

- przedłużanie umów w systemie

- dokonywanie odpowiednich operacji w przeznaczonych do tego systemach

- kontakt mailowy/telefoniczny z współpracownikami wewnątrz grupy

NASZ KLIENT OFERUJE:

- profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- konkurencyjny pakiet socjalny – kartę sportową, kartę żywieniową, ubezpieczenie grupowe

- prywatną opiekę medyczną

- miejsce pracy w nowoczesnym, komfortowym budynku

- możliwość awansu i kariery dla najlepszych

WYMAGANIA:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

- Doświadczenie zawodowe mile widziane, lecz niewymagane

- Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów

- Wielozadaniowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

- Kreatywność

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim z dopiskiem „Specjalista ds. wprowadzania danych z językiem niemieckim”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 51

Pierwszym etapem rekrutacji, po przesłaniu przez kandydatów swoich aplikacji, jest przede wszystkim selekcja cv. Rekruterzy w ogłoszeniach zastrzegają sobie prawo do kontaktu z „wybranymi osobami”, przez co zapewne część z Państwa nigdy nie otrzymała odpowiedzi zwrotnej na przesłaną aplikację. Natomiast powinnością rekruterów jest poinformowanie kandydatów, którzy już spotkali się z firmą docelową, jaka jest jej decyzja.

(Data aktualizacji: środa, 30 sierpnia 2017)