Oferty pracyOpiekun klienta ze znajomością języka rumuńskiego
Opiekun klienta ze znajomością języka rumuńskiego Rzeszów (podkarpackie)
Opiekun klienta ze znajomością języka rumuńskiego Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 7 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi na Rynek Europejski zatrudni pracowników z dobrą znajomością języka rumuńskiego

Stanowisko: Opiekun klienta ze znajomością języka rumuńskiego
Miejsce pracy: Rzeszów
NR REF: RU/RZ/2017

Kluczowe obowiązki:
Stały kontakt z klientami firmy
Opracowywanie ofert handlowych
Kompleksowa (telefoniczna i mailowa) obsługa zamówień
Bieżąca obsługa logistyczna dostaw
Realizowanie planów sprzedaży
Fachowe doradztwo techniczne
Sprawowanie kontroli nad dokumentacją

Od kandydatów oczekujemy:
Bardzo dobrej znajomości języka rumuńskiego w mowie i piśmie
Umiejętności organizacji pracy własnej

Komunikatywności
Pomysłowości
Znajomości obsługi komputera
Motywacji do pracy i nauki

Zorientowania na sukces osobisty i firmy
Dodatkowym plusem będzie doświadczenie w sprzedaży

Gwarantujemy:
Szkolenie umożliwiające wdrożenie w obowiązki
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
Wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji i premii
Praca biurowa w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
Własne stanowisko pracy
Pozytywną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 sierpnia 2017)