Oferty pracySpecjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim Rzeszów (podkarpackie)
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 7 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Firma działająca w branży maszyn i narzędzi poszukuje pracowników z biegłą znajomością języka włoskiego

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim
Miejsce pracy: Rzeszów
NR REF: WŁ/RZ/2017

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Pozyskiwanie nowych klientów oraz ich kompleksową obsługę

Telefoniczną i mailową obsługę realizacji zamówień
Przygotowywanie ofert handlowych
Bieżącą obsługę logistyczną dostaw
Realizowanie planów sprzedaży
Branżowe doradztwo techniczne
Nadzór nad dokumentacją

Wymagania stawiane kandydatom to:
Znajomość w mowie i piśmie języka włoskiego

Umiejętności interpersonalne
Dobra organizacja pracy własnej
Biegła obsługa komputera

Kreatywność

Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Motywacja do pracy, dążenie do rozwoju osobistego
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży

Firma gwarantuje:
Szkolenie wdrażające w obowiązki
Umowę o pracę na pełny etat
Wynagrodzenie podstawa + prowizja + premia
Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Własne stanowisko pracy
Przyjazną atmosferę w pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska
w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 sierpnia 2017)