Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy Cała Polska (cała Polska)
Przedstawiciel Handlowy Cała Polska (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Firma LABORATORIUM BIOOIL jest producentem wysokiej jakości naturalnych, tłoczonych na zimno olejów roślinnych oraz produktów z kategorii zdrowej żywności. Do naszego zespołu poszukujemy obecnie zmotywowanych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: wybrane województwo w którym mieszka kandydat

Nr ref: PH/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój sprzedaży oraz budowanie profesjonalnego wizerunku firmy na podległym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów  oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analizowanie działań konkurencji
  • Wdrażanie przyjętej strategii marketingowej

WYMAGAMY:

  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta
  • Wykształcenia średniego lub wyższego
  • Dyspozycyjności i mobilności
  • Dużej samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • Nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • Wysokiej kultury osobistej i zdolności interpersonalnych
  • Prawo jazdy - kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z interesującą grupą wysoko jakościowych produktów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie powiązane z wynikami
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy ( samochód, telefon, laptop, tablet )
  • Przyjazną atmosferę pracy

(Data aktualizacji: wtorek, 8 sierpnia 2017)