Oferty pracyOperator maszyn do produkcji mebli
Operator maszyn do produkcji mebli Bielsko Biała (śląskie)
Operator maszyn do produkcji mebli Bielsko Biała (śląskie) Aplikuj Opublikowano 7 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Tytuł stanowiska: Operator maszyn do produkcji mebli

Lokalizacja:  Bielsko-Biała

Wynagrodzenie: 1900-2200 Netto

Branża: Meblarska

Praca na dwie zmiany

Zadania:

- obsługa maszyn CNC

- obsługa innych maszyn i narzędzi stolarskich

- pomocnicze prace stolarskie

- umiejętność obsługi komputera

- kontrola zgodności produktów z dokumentacją

Wymagania:

- dobra znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- doświadczenie w branży meblarskiej mile widziane

- umiejętność pracy w grupie

Firma oferuje:

- wynagrodzenie 1900 - 2200 netto uzależnione od doświadczenia i wyników pracy

- stabilną pracę na pełny etat w dobrze prosperującej firmie rodzinnej

- pracę przy projektach o różnym stopniu skomplikowania

- możliwość rozwoju zawodowego

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę po okresie próbnym, praca na dwie zmiany

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres santa.roganowicz(at)sel-work.pl

W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 sierpnia 2017)