Oferty pracyOperator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia
Operator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia Northeim (Niemcy)
Operator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia Northeim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Niemcy - Northeim

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne/ukończony kurs
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niemieckie warunki zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV wraz ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2017

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 sierpnia 2017)