Oferty pracyProduct Owner
Product Owner Zielona Góra (lubuskie)
Product Owner Zielona Góra (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Product Owner

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • decydowanie o kierunku rozwoju produktów,

  • analiza potrzeb użytkowników i określanie wymagań funkcjonalnych produktu,

  • specyfikowanie i priorytetyzowanie elementów backlogu produktów,

  • aktywny udział w spotkaniach zespołów developerskich,

  • dbanie o dobre praktyki w procesie planowania i realizacji wytwarzania oprogramowania,

  • współpraca z zespołami developerskimi, graficznym i UX.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako Product Owner lub Analityk Biznesowy w branży IT,

  • praktyka w stosowaniu metodyki Agile / SCRUM,

  • doświadczenie w szacowaniu i planowaniu zadań,

  • umiejętność przekładania idei na rozwiązania funkcjonalne,

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami,

  • mile widziana znajomość sektora finansowego,

  • mile widziana wiedza z zakresu UX, zainteresowanie nowymi technologiami,

  • zdolności analityczne,

  • dbałość o szczegóły,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, w tym negocjacyjne,

  • wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające efektywną współpracę na każdym szczeblu zespołu, zdolności liderskie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,

  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Product Owner.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: wtorek, 8 sierpnia 2017)