Oferty pracyOperator monitoringu - UMOWA O PRACĘ, 16zł brutto/h, Gądki
Operator monitoringu - UMOWA O PRACĘ, 16zł brutto/h, Gądki Securitas - Region Zachodni Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
Operator monitoringu - UMOWA O PRACĘ, 16zł brutto/h, Gądki Securitas - Region Zachodni Środa Wielkopolska (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2017, do końca 14 dni

Jako Securitas zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie – pomożemy Ci je zdobyć!

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Operator floty samochodowej

Miejsce pracy: Gądki

Zakres obowiązków:

•    kontrola i ewidencja pojazdów
•    nadzór nad systemem kontroli pojazdów
•    sumienna realizacja obowiązków służbowych
•    raportowanie o nieprawidłowościach działania systemu

Poszukujemy osób:

•    niekaranych
•    komunikatywnych
•    z dobrą sprawnością psychofizyczną
•    sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki
•    wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•    umowa o pracę na pełen ETAT - atrakcyjne wynagrodzenie, 16zł na brutto/h.
•    gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
•    brak kar finansowych
•    opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NNW (od Nieszczęśliwych Wypadków)
•    kompletne, bezpłatne umundurowanie
•    możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON)
•    możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

 Aplikacje prosimy przesyłać mailowo!

(Data aktualizacji: wtorek, 8 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Lublin, Biała Podlaska, Zamość (lubelskie)
Opublikowano wczoraj
Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola (podkarpackie)
Płock, Siedlce, Radom, Warszawa (mazowieckie)