Oferty pracyKonsultant ze znajomością języka niemieckiego
Konsultant ze znajomością języka niemieckiego Gliwice, (śląskie)
Konsultant ze znajomością języka niemieckiego Gliwice, (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Konsultant ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: biuro w mieście Gliwice

Obowiązki:

- zadaniem konsultanta będzie wsparcie klientów w zapytaniach,

- telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,

- załatwianie bieżących spraw w biurze.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku,

- dynamiczne działanie i dokładność,

- zorganizowanie na stanowisku pracy,

- komunikatywność.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,

- bezpłatne lekcje języków obcych,

- świetną atmosferę w pracy,

- pracę w dynamicznym i zgranym zespole,

- stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,

- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,

- profesjonalne narzędzia pracy,

- stabilność zatrudnienia.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

(Data aktualizacji: wtorek, 8 sierpnia 2017)