Oferty pracyStażysta\ka w dziale Marketingu (GDR/04/17)
Stażysta\ka w dziale Marketingu (GDR/04/17) Weegree Opole (opolskie)
Stażysta\ka w dziale Marketingu (GDR/04/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2017, do końca 14 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

   Stażysta\ka w dziale Marketingu

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Pomoc przy wdrożeniu strategii marketingowej firmy.
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii/projektów marketingowych.
  • Tworzeniu oraz dystrybucji contentu, materiałów multimedialnych i graficznych.
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji na potrzeby akcji marketingowych.

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność.
  • Chęć rozwoju swojej kariery w dziedzinie marketingu internetowego.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.
  • Mile widziana dobra znajomość najpopularniejszych portali społecznościowych.

Oferujemy:

  • 6 – miesięczny, płatny staż z możliwością stałego zatrudnienia po jego zakończeniu.
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!

Informacje dodatkowe:

(Data aktualizacji: wtorek, 8 sierpnia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Chorzów (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Opole (opolskie)
Żarów (dolnośląskie)
Opublikowano 21 sierpnia 2017